Najem prostora za rojstni danŽelite praznovati svoj rojstni dan, pa nimate dovolj prostora za vse goste, ali pa nimate dovolj časa za pripravo hrane in pijače? Obiščite naslednjo spletno stran najem prostora za rojstni dan in si prihranite skrbi. Mi bomo pripravili vse potrebno za praznovanje vašega rojstnega dneva.

KAJ NUDIMO? Nudimo vam:

1. Popolno 100% diskretnost med praznovanjem vašega rojstnega dne,
  2. Neomejeno število parkirnih mest za goste,
  3. Catering,
  4. Neomejeno količino pijače,
  5. Prostor za do 70 povabljenih oseb,
  6. Praznovanja do 5:00 ure zjutraj,
  7. Ter še mnogo ostalih stvari.

Pozabili pa nismo tudi na kadilce, ki bodo lahko v svojih tobačnih izdelkih uživali zunaj ob toploti naših grelcev, tako bodo zadovoljni kadilci, kot tisti, ki ne kadijo.

Najem prostora pa ni omejen samo na praznovanja rojstnih dni.
Pri nas lahko prostor najamete tudi za naslednje dejavnosti:

1. Poslovna druženja,
  2. Poslovna srečanja,
  3. Privatne zabave,
  4. Reunione, oziroma srečanja bivših sošolcev in sošolk oziroma delavcev in delavk,
  5. Zaključene družbe, ki imajo rade diskretnost.

Kako nas najdete?

1. Lahko nas obiščete na naši spletni strani (Povezava leži višje v tem članku),
  2. Lahko nas pokličete na eno izmed naših telefonskih številk (041 611 998 ali 041 783  004),
  3. Nas kontaktirate preko mail-a,
  4. Ali pa obiščete naš bar.

Kako pridete do nas?

Poslovalnica se nahaja v središču BTC City-ja v Ljubljani med City Parkom in Halo A na Šmartinski cesti 152, Hala 10 (1000 Ljubljana).

Poleg ponudbe najema prostora pa vam nudimo tudi odlično pripravljeno kavo (s smetano, z mlekom, mlekom in smetano, macchiato, cappuccino,s sojinim mlekom, belo kavo, …), tople napitke (kakav, vroča čokolada, čaj, …), brezalkoholne pijače (gazirane pijače – fanta, cockta, coca cola, Sprite, Schweppes; negazirane pijače – nestea, ledeni čaj, multisola, cedevita, juice, limonada, …), alkoholne pijače (pivo, vino, žgane pijače, grenčice, koktejli, smoothije (vila malina, čokobananko, smoothie collada, …), prigrizke (rogljiček, sendivč, pizza, muffin, toast, presna tortica, …), tobačne izdelke (cigareti – West, Marlboro, Mauratti, Davidoff, LM) ter jutranje radosti (kava in coca-cola, kava z rogljičkom, kava z rogljičkom in naravnim pomarančnim sokom)

Obiščite nas še danes. Veseli vas bomo!